Кухонна мийка Franke Spark SKX 611-79 101.0574.372 790x500
Фото 3 |
Franke Spark SKX 611-79 101.0574.372 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Spark SKX 611-79 101.0574.372 790x500
Усі ціни 23 →Кухонна мийка Franke Spark SKL 611-79 декор 101.0598.809 | 4 074 грн. |
Franke Franke Spark SKL 611-79 101.0598.809 (декор) | 4 171 грн. |
Кухонная мойка Franke Spark SKL 611-79 (101.0598.809) нержавеющая сталь - | 4 074 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Franke Spark SKL 611-79 декор (101.0598. | 4 598 грн. |
Кухонна мийка Franke SKL 611-79 (вкл. вент. 3 1/2\ + сиф.) 101.0598.809 | 4 171 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →