Сковорідка Fissman Rebusto 4229 28 см
Фото 10 |
Fissman Rebusto 4229 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Rebusto 4229 28 см
Усі ціни 13 →Fissman 4229 | 2 623 грн. |
Fissman 4229 | 2 623 грн. |
Пательня Fissman Rebusto 28см (4229) | 2 679 грн. |
Комплект Сковорода Fissman Rebusto 28 см 4229 + Крышка с металлическим обо | 2 824 грн. |
Сковорода Fissman Rebusto зі з'ємною ручкою 28 см 4229 | 2 623 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Fissman Rebusto 4229
Ціни на Fissman Rebusto 4229 |
---|---|---|---|---|
Fissman Rebusto 4228 24 см | від 1 580 грн. | 18 пропозицій | ||
Fissman Rebusto 4229 28 см | від 2 035 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →