Корпус Thermaltake S300 TG чорний (CA-1P5-00M1WN-00)
Відео 9Фото 6 |
Ця платформа може послужити хорошою основою для складання прогресивної ігрової системи. Корпус використовує унікальну модульну конструкцію TT Premium, завдяки якій користувачі самі можуть вирішувати, в якому «напрямку» будувати комп'ютерну систему своєї мрії. Корпус отилчается сучасним дизайном зі строгими стриманими лініями. Всередині середньорозмірної вежі є місце для материнської плати ATX, дискретної графіки довжиною до 400 мм і процесорного кулера висотою 172 мм.
Є можливість встановлення графічного адаптера у вертикальному положенні. Корпус Thermaltake S300 TG має в штатній комплектації пару кулерів. Один 140-мм вентилятор встановлюється спереду, другий вентилятор 120 мм призначений для задньої панелі. Опціонально в корпусі можна задіяти низку додаткових вентиляторів, збільшивши таким чином їх загальна кількість до 7. Повітряне охолодження може бути доповнено рідинним. Права боковина корпусу створена з 4-мм загартованого скла. Конструкція системного блока сертифікована за стандартами Tt LCS, що означає, що пристрій готовий до роботи в системі рідинного охолодження будь-якого рівня складності.
Купити Thermaltake S300 TG чорний
Усі ціни 34 →Корпус Thermaltake S300 TG Black RGB (CA-1P5-00M1WN-00) CA-1P5-00M1WN-00 | 4 315 грн. |
Корпус Thermaltake S300 Tempered Glass (CA-1P5-00M1WN-00) | 4 148 грн. |
Корпус ThermalTake TT Premium S300 TG (CA-1P5-00M1WN-00) | 4 657 грн. |
Корпус Thermaltake TT Premium S300 TG/Black CA-1P5-00M1WN-00 | 4 315 грн. |
Модификації Thermaltake S300 TG
Ціни на Thermaltake S300 TG |
---|---|---|---|---|
Thermaltake S300 TG білий | від 5 435 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermaltake S300 TG чорний | від 2 049 грн. | 34 пропозиції |