Корпус Thermaltake Divider 300 TG ARGB білий (CA-1S2-00M6WN-01)
Відео 3Фото 6 |
Thermaltake Divider 300 TG ARGB білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":5 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Thermaltake Divider 300 TG ARGB білий
Усі ціни 11 →Корпус ThermalTake Divider 300 White window RGB (CA-1S2-00M6WN-01) | 6 220 грн. |
ThermalTake Divider 300 White window RGB CA-1S2-00M6WN-01 | 5 929 грн. |
Корпус ATX без БП Thermaltake RGB CA-1S2-00M6WN-01 | 5 712 грн. |
Thermaltake Корпус ThermalTake Divider 300 White window RGB (CA-1S2-00M6WN | 5 712 грн. |
Thermaltake CA-1S2-00M6WN-01 | 5 712 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Divider 300 TG ARGB
Ціни на Thermaltake Divider 300 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Divider 300 TG ARGB білий | від 5 465 грн. | 11 пропозицій | ||
Thermaltake Divider 300 TG ARGB чорний | від 4 758 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →