Корпус Thermaltake View 51 Tempered Glass білий (CA-1Q6-00M6WN-00)
Відео 24Фото 6 |
Великий корпус Full Tower із прямоточною системою охолодження та розташуванням блоку живлення за піддоном материнської плати. Блок живлення винесений на зворотний бік шасі, що дозволяє повітрі безперешкодно і рівномірно заповнювати робочий простір, що піддається нагріванню. Фронтальна сторона платформи укомплектована парою 200-мм вентиляторів, дозволяючи без жодних обмежень постачати шасі потоком свіжого повітря.
Додатково в системному блоці штатно встановлено ще один кулер 120 мм, крильчатка змонтована на задній стінці. Фірмові вертушки забезпечують високоефективну і тиху роботу системи охолодження. Комп'ютерний корпус Thermaltake View 51 Tempered Glass фанерований сталевими панелями. Прозорими є кришки спереду, зверху та збоку. Для повітрообміну спереду та зверху передбачені канали вентиляції. Боковина кріпиться на поворотних петлях. Через скляні кришки помітні найдрібніші деталі ARGB-підсвічування. Потайний монтаж блоку живлення робить комп'ютерний корпус ширшим, додаючи платформі солідності та незвичайного стилю. Це дуже місткий кейс для високопродуктивного геймерського складання.
Купити Thermaltake View 51 Tempered Glass білий
Усі ціни 35 →Корпус Thermaltake View 51 TG Snow ARGB (CA-1Q6-00M6WN-00) CA-1Q6-00M6WN-0 | 9 835 грн. |
Корпус Thermaltake View 51 Tempered Glass Argb Edition Snow (CA-1Q6-00M6WN | 9 354 грн. |
Корпус ThermalTake View 51 TG Snow ARGB White (CA-1Q6-00M6WN-00) | 10 635 грн. |
ThermalTake View 51 TG Snow ARGB White CA-1Q6-00M6WN-00 | 10 239 грн. |
Модификації Thermaltake View 51 Tempered Glass
Ціни на Thermaltake View 51 Tempered Glass |
---|---|---|---|---|
Thermaltake View 51 Tempered Glass білий | від 5 712 грн. | 35 пропозицій | ||
Thermaltake View 51 Tempered Glass чорний | від 8 939 грн. | 4 пропозиції |