Корпус Thermaltake The Tower 100 чорний (CA-1R3-00S1WN-00)
Відео 28Фото 6 |
Thermaltake The Tower 100 чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Thermaltake The Tower 100 чорний
Корпус Thermaltake The Tower 100 Black (CA-1R3-00S1WN-00) CA-1R3-00S1WN-00 | 4 350 грн. |
Корпус Thermaltake The Tower 100 Mini (CA-1R3-00S1WN-00) | 5 278 грн. |
Корпус Thermaltake The Tower 100 Black (CA-1R3-00S1WN-00) CA-1R3-00S1WN-00 | 4 356 грн. |
Корпус Thermaltake The Tower 100 Black (CA-1R3-00S1WN-00) | 4 350 грн. |
9 квітня 2022, 10:29
Мат плата #
Можно ли установить Micro atx без нескольких болтов просто из-за особенности установки мат платы кажется что да и по размерам микро атх плат можно понять что установка возможна
Відеоогляди
Модификації Thermaltake The Tower 100
Ціни на Thermaltake The Tower 100 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake The Tower 100 білий | від 4 636 грн. | 34 пропозиції | ||
Thermaltake The Tower 100 чорний | від 4 350 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →