Проточний водонагрівач Thermex Balance 4500 (211 030)
Thermex Balance 4500 2.6 л/хв 4.5 кВт 3.4 л/хв 6 кВт |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Balance 4500
Усі ціни 12 →Thermex Thermex Balance 4500 | 2 990 грн. |
THERMEX BALANCE 4500 | 2 786 грн. |
THERMEX BALANCE 4500 | 2 772 грн. |
Бойлер Thermex Balance 4500 | 2 773 грн. |
Водонагреватель проточный Thermex Balance 4500 | 2 836 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermex Balance 4500
Ціни на Thermex Balance 4500 |
---|---|---|---|---|
Thermex Balance 4500 | від 2 758 грн. | 12 пропозицій | ||
Thermex Balance 6000 | від 2 782 грн. | 9 пропозицій |
Рекомендуємо