Водонагрівач Thermex Hotty 3000 (211 027)
Фото 6 |
Thermex Hotty 3000 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Hotty 3000
Усі ціни 8 →Проточний водонагрівач Thermex Hotty 3000 | 2 590 грн. |
Водонагреватель проточный Thermex Hotty 3000 | 2 336 грн. |
Thermex Hotty 3000 | 2 193 грн. |
Водонагреватель THERMEX Hotty 3000 | 2 252 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Thermex Hotty 3000 | 2 372 грн. |
ще 3 пропозиції
Рекомендуємо