Бойлер Thermex Nika 50 V
Thermex Nika 50 V |
|
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач середньої ємності із сухим ТЕНом для вертикального настінного монтажу. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, який може забезпечити гарячою водою невеликий котедж, квартиру або готельний номер. Продуктивності цієї моделі достатньо для задоволення потреб 2-3 осіб та одночасного постачання до двох точок розбору (наприклад, ванної кімнати та кухні).
Конструкція водонагрівача Thermex Nika 50 V складається з зовнішнього пофарбованого металевого корпусу і міцного внутрішнього циліндричного накопичувального бака. Останній розрахований на робочий тиск до 7,5 бар та виготовлений з високоякісної маловуглецевої холоднокатаної листової сталі. Внутрішня поверхня бака покрита шаром термостійкої склокерамічної емалі та додатково захищена від корозії за допомогою магнієвого анода.
Для підігріву води використовується надійний "сухий" трубчастий нагрівач потужністю 1500 Вт. Особливості його конструкції забезпечують повну ізоляцію тепловиділяючих елементів від контакту з водою, гарантують довговічність та спрощує заміну нагрівача при виході з ладу (заміну можна виконати без розбирання внутрішнього бака). Не менш важливою перевагою «сухого» ТЕНу є збільшена площа теплопередачі, що істотно зменшує кількість накипу, що важливо під час підігріву води з підвищеною жорсткістю. Завдяки потужності 1500 Вт весь обсяг нагрівається з 15 до 55 °C приблизно за 1,5 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Купити Thermex Nika 50 V
Усі ціни 32 →Thermex Thermex Nika 50 V | 5 980 грн. |
Водонагрівач Thermex Nika 50 V | 4 780 грн. |
Водонагрівач Thermex Nika 50 V | 5 171 грн. |
Водонагрівач Thermex Nika 50 V | 5 200 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Thermex Nika 50 V | 4 950 грн. |
Модификації Thermex Nika 50 V
Ціни на Thermex Nika 50 V |
---|---|---|---|---|
Thermex Nika 50 V | від 4 599 грн. | 33 пропозиції | ||
Thermex Nika 80 V | від 5 399 грн. | 31 пропозиція | ||
Thermex Nika 100 V | від 6 249 грн. | 37 пропозицій |