Бойлер Thermex Eterna 100 V (151 013)
Відео 11Фото 10 |
Thermex Eterna 100 V 80 л100 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Eterna 100 V
Усі ціни 11 →Бойлер Thermex Eterna 100 v | 9 199 грн. |
Водонагрівач Thermex Eterna 100 V | 7 545 грн. |
Thermex Eterna 100 V | 8 560 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Thermex Eterna 100 V | 9 178 грн. |
Водонагреватель THERMEX Eterna 100 V | 8 792 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermex Eterna 100 V
Ціни на Thermex Eterna 100 V |
---|---|---|---|---|
Thermex Eterna 80 V | від 7 489 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermex Eterna 100 V | від 7 545 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →