Бойлер Thermex Hyper 80 H (111 229)
Thermex Hyper 80 H |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Hyper 80 H
Усі ціни 28 →Thermex Thermex Hyper 80 H | 6 650 грн. |
Водонагрівач Thermex Hyper 80 H | 5 550 грн. |
Водонагрівач Thermex Hyper 80 H | 6 650 грн. |
THERMEX HYPER 80 H | 5 906 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Thermex Hyper 80 H
Ціни на Thermex Hyper 80 H |
---|---|---|---|---|
Thermex Hyper 50 H | від 4 735 грн. | 18 пропозицій | ||
Thermex Hyper 80 H | від 5 550 грн. | 29 пропозицій | ||
Thermex Hyper 100 H | від 6 785 грн. | 8 пропозицій | ||
Thermex Hyper 150 V | від 8 630 грн. | 23 пропозиції | ||
Thermex Hyper 150 H | від 9 165 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →