Проточний водонагрівач Thermex Surf 3500 (211 013)
Відео 11Фото 5 |
Thermex Surf 3500 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Surf 3500
Усі ціни 7 →Водонагреватель проточный Thermex Surf 3500 | 2 735 грн. |
Thermex Surf 3500 | 2 568 грн. |
Проточний водонагрівач Thermex Surf 3500 | 5 130 грн. |
Водонагреватель THERMEX Surf 3500 | 2 637 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Thermex Surf 3500 | 2 751 грн. |
Водонагрівач проточний Thermex Surf 3500 | 2 687 грн. |
Електричний проточний водонагрівач THERMEX Surf 3500 | 3 099 грн. |
Відеоогляди
Модификації Thermex Surf 3500
Ціни на Thermex Surf 3500 |
---|---|---|---|---|
Thermex Surf 3500 | від 2 568 грн. | 7 пропозицій | ||
Thermex Surf 5000 | від 2 889 грн. | 6 пропозицій | ||
Thermex Surf 6000 | від 3 103 грн. | 7 пропозицій |
Рекомендуємо