Бойлер Thermex Sierra 50 V (111 219)
Thermex Sierra 50 V |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Sierra 50 V
Усі ціни 43 →Thermex Thermex Sierra 50 V | 5 000 грн. |
Водонагрівач Thermex Sierra 50 V | 4 020 грн. |
Водонагрівач Thermex Sierra 50 V | 4 749 грн. |
Водонагрівач Thermex Sierra 50 V | 4 324 грн. |
Водонагрівач Thermex Sierra 50 V | 4 530 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Thermex Sierra 50 V
Ціни на Thermex Sierra 50 V |
---|---|---|---|---|
Thermex Sierra 50 V | від 3 799 грн. | 47 пропозицій | ||
Thermex Sierra 80 V | від 4 540 грн. | 51 пропозиція | ||
Thermex Sierra 100 V | від 4 840 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →