Витяжка Toflesz OK-6 Magnum 90 850
Фото 15 |
Toflesz OK-6 Magnum 90 850 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-6 Magnum 90 850
Витяжка Toflesz Okap Sufitowy Ok-6 Magnum 90 Biały 850 M3/H | 48 667 грн. |
Витяжка Toflesz Magnum 90cm Czarny | 51 947 грн. |
Витяжка Toflesz Okap Sufitowy Ok-6 Magnum 90 Czarny 850 M3/H | 44 608 грн. |
Витяжка Toflesz Magnum 90 Cm Biały T 850M3/H | 44 608 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →