Кондиціонер Gree Praktik Pro GWH09QB-K3DNA2G 27 м²
Відео 6 |
Побутовий інверторний кондиціонер середнього класу від відомого китайського виробника кліматичної техніки компанії Gree. Належить до лінійки Gree Praktik Pro, випущеної на ринок у 2017 модельному році. Розрахований на експлуатацію в житлових і офісних приміщеннях площею до 27 м2. Відрізняється використанням передової мікропроцесорної системи управління, оптимізованої для роботи з інверторним компресором в широкому діапазоні частот обертання ротора.
Завдяки такому рішенню, кондиціонер Gree GWH09QB-K3DNA2G показує високу енергоефективність класу А+ і забезпечує порівняно тиху роботу як зовнішнього, так і внутрішнього блока. Може працювати в режимі охолодження/обігріву, дегідратації (осушення) та вентиляції. Функція «Турбо» забезпечує максимально швидке охолодження приміщення, а тихий нічний режим створить комфортні умови для повноцінного сну в спальні.
Кондиціонер адаптований для роботи в умовах вітчизняного помірного клімату і дозволяє включати режим обігріву навіть при глибоко негативних вуличних температурах повітря (аж до -20 °C). Інверторна технологія і функція I Feel (термодатчик в пульті) здатна сверхточно підтримувати задану температуру в обраній зоні. Для додатково ретельного очищення пропускається повітря передбачений високотехнологічний фільтр Cold Plazma. Є повноцінна трирічна фірмова гарантія.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Купити Gree Praktik Pro GWH09QB-K3DNA2G 27 м²
Усі ціни 20 →Gree Gree Praktik Pro GWH09QB-K3DNA2G | 27 216 грн. |
Кондиціонер спліт-система Gree PRAKTIK Pro Inverter Cold Plazma GWH09QB-K3 | 27 560 грн. |
Кондиціонер Gree PRAKTIK Pro GWH09QB-K3DNA2G | 26 182 грн. |
Кондиціонер GREE GWH09QB-K3DNA2G (PRAKTIK Pro) | 26 182 грн. |
Кондиціонер Gree Praktik Pro GWH09QB-K3DNA2G | 18 225 грн. |
Модификації Gree Praktik Pro GWH09QB-K3DNA2G
Ціни на Gree Praktik Pro GWH09QB-K3DNA2G |
---|---|---|---|---|
Gree Praktik Pro GWH07QA-K3DNA2C 22 м² | від 12 816 грн. | 21 пропозиція | ||
Gree Praktik Pro GWH09QB-K3DNA2G 27 м² | від 18 225 грн. | 20 пропозицій | ||
Gree Praktik Pro GWH12QC-K3DNA2G 35 м² | від 13 733 грн. | 14 пропозицій | ||
Gree Praktik Pro GWH18QD-K3DNA2G 52 м² | від 33 000 грн. | 11 пропозицій | ||
Gree Praktik Pro GWH24QE-K3DNA2G 64 м² | від 34 000 грн. | 14 пропозицій |