Кондиціонер Cooper&Hunter Daytona CH-S12FTXD 35 м²
Відео 1Фото 5 |
Просунутий, енергоефективний і тихий побутовий кондиціонер у форматі спліт-системи, представлений на ринку в рамках преміальної дизайнерської лінійки Daytona від компанії Cooper&Hunter. Може похвалитися надійним інверторним управлінням, можливістю роботи на обігрів навіть під час сильних морозів, а також підтримкою управління безпосередньо зі смартфона користувача. Пристрій розрахований на експлуатацію в офісних, житлових або невеликих комерційних приміщеннях площею до 35 м2.
Демонструє хорошу енергоефективність в режимі охолодження (а++), економічний при роботі на обігрів (клас а+). Спеціальна конструкція зовнішнього блоку і використання поліпшеного фреону R32 дозволяють кондиціонеру Cooper&Hunter Daytona CH-S12FTXD стабільно працювати в режимі теплового насоса при значних негативних температурах зовнішнього повітря (до -22 °C). В основі пристрою знаходиться інверторний компресор Mitsubishi і довговічний DC-двигун вентилятора внутрішнього блоку.
При мінімальній швидкості обертання вентилятора пристрій створює шум на рівні 20 дБ, завдяки чому його вільно можна розміщувати навіть в спальні. Пульт ДУ з функцією I Feel (локальний температурний контроль) обладнаний підсвічуванням LCD-екрану і має антибактеріальне покриття. Комплектується фірмовим набором фільтрів 7-SKY для механічного, дезодоруючого і електростатичного (плазмового) очищення повітря.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Daytona CH-S12FTXD 35 м²
Усі ціни 43 →Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Daytona CH-S12FTXD | 29 600 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXD R32 Wi-Fi | 29 600 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXD-BL | 23 960 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER Daytona CH-S12FTXD | 30 099 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXD-GP | 31 560 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Daytona CH-S12FTXD
Ціни на Cooper&Hunter Daytona CH-S12FTXD |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Daytona CH-S09FTXD 27 м² | від 18 590 грн. | 48 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Daytona CH-S12FTXD 35 м² | від 19 210 грн. | 46 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Daytona CH-S18FTXD 52 м² | від 25 760 грн. | 49 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD 70 м² | від 30 460 грн. | 44 пропозиції |