Витяжка VENTOLUX Capri 60 IX 800 нержавіюча сталь
Фото 6 |
VENTOLUX Capri 60 IX 800 нержавіюча сталь потужна білий нержавіюча сталь |
|
Дану модель добре характеризує, насамперед, стильний дизайн. У продажу доступні три моделі, що розрізняються квітами — білий, чорний і нержавіюча сталь. Має непогану продуктивність, але при цьому не занадто гучна.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Capri 60 IX 800 нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Вытяжка Ventolux capri 60 inox | 5 505 грн. |
Витяжка Ventolux CAPRI 60 Inox | 5 505 грн. |
Ventolux CAPRI 60 BK (700) PB | 4 499 грн. |
Витяжка ventolux capri 60 bk (700) pb | 4 499 грн. |
Вытяжка Ventolux capri 60 bk (700) pb | 4 499 грн. |
Ventolux CAPRI 60 INOX | 5 505 грн. |
Витяжка ventolux capri 60 inox | 5 505 грн. |
Сергей
4 грудня 2011, 19:21
Нужна инструкция по сборке #
то что описано в пособии - издевательство какое-то!
Модификації VENTOLUX Capri 60 IX 800
Ціни на VENTOLUX Capri 60 IX 800 |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Capri 60 WH 800 білий | від 4 588 грн. | 3 пропозиції | ||
VENTOLUX Capri 60 IX 800 нержавіюча сталь | від 4 499 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →