Витяжка VENTOLUX Garda 60 WH 800 SMD LED білий
Фото 7 |
VENTOLUX Garda 60 WH 800 SMD LED білий потужна білий чорний |
|
Порівняно недорога побутова кухонна витяжка з висувною панеллю. Подібна модель легко і просто інтегрується в кухонний гарнітур, при цьому вбудована конструкція дозволяє органічно злитися з будь-якою інтер'єрною обстановкою. Насамперед прилад відрізняється від десятків аналогічних рішень покращеною продуктивністю. Так, вентиляція використовує відразу два моторчики. Загальна потужність приводу сягає 253 Вт.
Максимальна швидкість відведення повітря знаходиться в межах 800 м3/год. Цей пристрій добре підходить для обслуговування приміщень площею до 20 м². Кухонна витяжка VENTOLUX Garda 60 WH 800 SMD LED може використовуватись як у режимі відведення повітря за межі кулінарії, так і в режимі рециркуляції. Але при використанні режиму рециркуляції повітря пристрій необхідно додатково оснастити фільтром на основі активованого вугілля, який купується окремо.
Прилад отримав висувний телескопічний вентканал, у розкладеному вигляді витяжка знаходить збільшену площу всмоктування. Подібне конструктивне рішення дає можливість за умови компактного розміру якісно відводити пару та запахи від великих варильних поверхонь, а також очищати повітря далеко не найменших кухонь. Витяжка оснащується металевим жировим фільтром. У ролі блоку керування використовується панель налаштування з механічними перемикачами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Garda 60 WH 800 SMD LED білий
Усі ціни 6 →Вытяжка Ventolux garda 60 wh (800) smd led | 4 327 грн. |
Витяжка телескопічна Ventolux Garda 60 WH (800) SMD LED | 4 327 грн. |
Ventolux GARDA 60 WH (800) SMD LED | 4 327 грн. |
Витяжка телескопічна Ventolux Garda 60 WH (800) SMD LED | 4 369 грн. |
Витяжка Ventolux GARDA 60 WH (800) SMD LED | 4 369 грн. |
Витяжка ventolux garda 60 wh (800) smd led | 4 327 грн. |
Модификації VENTOLUX Garda 60 WH 800 SMD LED
Ціни на VENTOLUX Garda 60 WH 800 SMD LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 60 WH 800 SMD LED білий | від 4 327 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 Inox 800 SMD LED нержавіюча сталь | від 4 510 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 BK 800 SMD LED чорний | від 4 327 грн. | 5 пропозицій |