Витяжка VENTOLUX Mirror 60 BG 1000 TRC чорний
Фото 6 |
VENTOLUX Mirror 60 BG 1000 TRC чорний 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Mirror 60 BG 1000 TRC чорний
Усі ціни 22 →Ventolux Ventolux MIRROR 60 BG (1000) TRC 5897 | 6 199 грн. |
VENTOLUX MIRROR 60 BG (1000) TRC | 6 199 грн. |
VENTOLUX MIRROR 60 BG (1000) TRC | 5 899 грн. |
Вытяжка Ventolux mirror 60 bg (1000) trc | 6 199 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації VENTOLUX Mirror 60 BG 1000 TRC
Ціни на VENTOLUX Mirror 60 BG 1000 TRC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Mirror 60 IVG 1000 TRC бежевий | від 6 444 грн. | 25 пропозицій | ||
VENTOLUX Mirror 60 WG 1000 TRC білий | від 6 444 грн. | 25 пропозицій | ||
VENTOLUX Mirror 60 BG 1000 TRC чорний | від 5 899 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →