Розетка Videx VF-BNSK2PC6-CR бежевий
Фото 5 |
Videx VF-BNSK2PC6-CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK2PC6-CR бежевий
Компьютерная розетка Videx BINERA CAT6+CAT6 двойная кремова (VF-BNSK2PC6-C | 278 грн. |
Подвійна комп'ютерна розетка CAT6 VIDEX BINERA VF-BNSK2PC6-CR кремова | 240 грн. |
Подвійна комп'ютерна розетка CAT6 VIDEX BINERA VF-BNSK2PC6-CR кремова | 244 грн. |
Комп'ютерна розетка Videx BINERA CAT6+CAT6 подвійна кремова (VF-BNSK2PC6-C | 281 грн. |
Розетка CAT6+CAT6 подвійна комп'ютерна VIDEX BINERA кремова VF-BNSK2PC6-CR | 249 грн. |
Модификації Videx VF-BNSK2PC6-CR
Ціни на Videx VF-BNSK2PC6-CR |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK2PC6-CR бежевий | від 240 грн. | 5 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2PC6-W білий | від 224 грн. | 3 пропозиції | ||
Videx VF-BNSK2PC6-BG графіт | від 228 грн. | 14 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2PC6-SS сріблястий | від 264 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →