Розетка Videx VF-BNSK1PC6-SS сріблястий
Фото 6 |
Videx VF-BNSK1PC6-SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK1PC6-SS сріблястий
Усі ціни 15 →Розетка компьютерная Videx Binera серебряный шелк 24904 | 196 грн. |
Розетка одномісна Videx Binera срібний шовк CAT6 VF-BNSK1PC6-SS | 196 грн. |
Компьютерная розетка Videx BINERA CAT6 одинарная сереб (VF-BNSK1PC6-SS) VF | 205 грн. |
Videx VF-BNSK1PC6-SS | 181 грн. |
Розетка комп'ютерна VIDEX Binera CAT6 Срібляста (VF-BNSK1PC6-SS) | 176 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSK1PC6-SS
Ціни на Videx VF-BNSK1PC6-SS |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK1PC6-CR бежевий | від 153 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1PC6-W білий | від 164 грн. | 14 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1PC6-BG графіт | від 176 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1PC6-SS сріблястий | від 155 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →