Розетка Videx VF-BNSK1GU2-CR бежевий
Фото 6 |
Videx VF-BNSK1GU2-CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK1GU2-CR бежевий
Усі ціни 13 →Розетка двойная USB Videx Binera кремовая 24694 | 488 грн. |
Розетка одномісна Videx Binera кремова з 2хUSB із заземленням VF-BNSK1GU2- | 488 грн. |
Розетка Videx BINERA 1ая с заземлением и 2USB кремовая (VF-BNSK1GU2-CR) VF | 458 грн. |
Розетка Videx BINERA 1ая із заземленням і 2USB кремова (VF-BNSK1GU2-CR) VF | 465 грн. |
Videx Розетка Videx BINERA 1ая із заземленням і 2USB кремова (VF-BNSK1GU2- | 465 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSK1GU2-CR
Ціни на Videx VF-BNSK1GU2-CR |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK1GU2-CR бежевий | від 439 грн. | 13 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1GU2-W білий | від 439 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1GU2-BG графіт | від 517 грн. | 5 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1GU2-SS сріблястий | від 507 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →