Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA4H-CP
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA4H-CP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA4H-CP
Усі ціни 11 →Рамка чотиримісна горизонтальна Videx Binera мідний алюміній VF-BNFRA4H-CP | 864 грн. |
Рамка Videx BINERA медный алюминий 4 поста (VF-BNFRA4H-CP) VF-BNFRA4H-CP | 864 грн. |
Рамка Videx BINERA мідний алюміній 4 поста (VF-BNFRA4H-CP) VF-BNFRA4H-CP | 864 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA мідний алюміній 4 поста (VF-BNFRA4H-CP) VF-BNFRA4 | 864 грн. |
Рамка мідний алюміній 4поста горизонтальна BINERA (VF-BNFRA4H-CP) | 700 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFRA4H-CP
Ціни на Videx VF-BNFRA4H-CP |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA4H-B | від 700 грн. | 12 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA4H-CH | від 700 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA4H-CP | від 700 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA4H-SL | від 846 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →