Унітаз Villeroy & Boch O.novo 5688H1
Відео 1Фото 11 |
Villeroy & Boch O.novo 5688H1 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою та інсталяції
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch O.novo 5688H1
Унітаз підвісний Villeroy & Boch O.NOVO 5688H101 з кришкою Soft Closing | 12 800 грн. |
5688H101 Унітаз підвісний Villeroy & Boch O.NOVO 49див. Кришка Soft Closin | 13 588 грн. |
Підвісний унітаз з кришкою Villeroy&Boch O.NOVO (5688H101) | 17 080 грн. |
Унитаз Villeroy & Boch O.novo 5688H101 | 5 250 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →