Унітаз Villeroy & Boch Verity Design 2.0 5C98HR01
Фото 3 |
Villeroy & Boch Verity Design 2.0 5C98HR01 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Verity Design 2.0 5C98HR01
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний Villeroy & Boch Verity Design 2.0 5C98HR01 з сидінням Sof | 17 500 грн. |
Унітаз підвісний білий VILLEROY&BOCH VERITY DESIGN 2.0 із сидінням з мікро | 21 118 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy&Boch Verity Design 2.0 з сидінням (5C98HR01) 5C9 | 17 833 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy & Boch VERITY DESIGN 2.0 з кришкою SlimSeat і шв | 16 200 грн. |
Підвісний унітаз Villeroy&Boch Verity Design 2.0 із сидінням Slimseat Soft | 16 946 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →