Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61802801 340 мм Перелив
Фото 9 | 5 900 грн. Купити! Умивальник Villeroy & Boch Loop & Friends 61802801Santechshara.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61802801 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- арт. 618028XX — чаша з переливом
- арт. 618128XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61802801
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61802801 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61802801 340 мм Перелив | від 5 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61813301 390 мм | від 10 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61813801 450 мм | від 11 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61803801 450 мм Перелив | від 4 055 грн. | 8 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61804301 525 мм Перелив | від 6 600 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →