Унітаз Villeroy & Boch O.novo 5660R0
Фото 18 |
Villeroy & Boch O.novo 5660R0 |
|
Villeroy & Boch O. novo 5660R0R1 має покриття CeramicPlus: рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив. Кераміку, покриту CeramicPlus, простіше чистити
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch O.novo 5660R0
Усі ціни 11 →Підвісний унітаз VILLEROY & BOCH O.NOVO 5660R001 без сидіння | 6 950 грн. |
Підвісний унітаз Villeroy&Boch O.Novo (5660R001) 5660R001 | 9 180 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий VILLEROY&BOCH O.NOVO без сидіння 5660R | 9 459 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy&Boch O.Novo Rimless Directflush (5660R001) 5660R | 9 459 грн. |
Підвісний унітаз Villeroy&Boch O.Novo (5660R001) | 11 614 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості унітаза Villeroy & Boch O.novo 5660R0:
- Додатково комплектується сидіння з кришкою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →