Унітаз Villeroy & Boch O.novo 5688HR (5688HR01)
Відео 1Фото 1 |
Villeroy & Boch O.novo 5688HR |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch O.novo 5688HR
Унітаз підвісний безободковий VILLEROY & BOCH O.NOVO 5688HR01 Rimless (з к | 6 800 грн. |
Підвісний унітаз з кришкою Villeroy&Boch O.Novo укорочений (5688HR01) | 19 044 грн. |
Унітаз підвісний VILLEROY&BOCH O.Novo 5688HR01 DirectFlush 49 зі сидінням | 12 750 грн. |
Villeroy & Boch Унітаз підвісний Villeroy&Boch O. Novo укорочений (5688HR0 | 12 750 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →