Кухонний ніж Fissman Bergen 2437
Fissman Bergen 2437 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Bergen 2437
Усі ціни 7 →Ніж сантоку Fissman Bergen18 см (12437) | 547 грн. |
Нож сантоку Fissman Bergen18 см (12437) | 547 грн. |
Нож Сантоку Fissman Bergen 18 см 12437 | 550 грн. |
Ніж сантоку Fissman Bergen 18 см 12437 | 547 грн. |
Ніж сантоку Fissman Bergen з лезом з нержавіючої сталі 31х4.6см (12437) | 623 грн. |
Ніж Сантоку Fissman Bergen 18 см 12437 | 558 грн. |
Кухонний ніж сантоку Fissman Bergen з лезом з нержавіючої сталі 18 см (124 | 590 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →