Кухонний ніж Pepper Labris PR-4004-6
Фото 4 |
Pepper Labris PR-4004-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Labris PR-4004-6
Усі ціни 7 →Ніж cантоку Pepper Labris PR-4004-6 (17,5см) 111206 | 523 грн. |
Pepper Labris 17.5 см (PR-4004-6) Labris17.5см(PR-4004-6) | 549 грн. |
Pepper PR-4004-6 | 516 грн. |
Ніж сантоку Pepper Labris PR-4004-6 17.5 см (BP111206) | 548 грн. |
Кухонний ніж Pepper Labris Сантоку 17,5 см PR-4004-6 (111206) | 560 грн. |
Ніж PEPPER LABRIS сантоку 17,5 см PR-4004-6 | 612 грн. |
Кухонний ніж Pepper Labris Сантоку 17,5 см PR-4004-6 (111206) | 654 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →