Каструля Vinzer Mini 50086
Фото 7 |
Vinzer Mini 50086 0.8 л1.2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Mini 50086
Усі ціни 24 →VINZER MINI 89086 | 1 038 грн. |
Каструля Vinzer Mini series 12 см 0.8 л (50086) | 1 122 грн. |
Кастрюля Vinzer Mini series 12 см 0.8 л (50086) | 897 грн. |
VINZER MINI 89086 | 1 033 грн. |
Кастрюля с крышкой Vinzer MINI 800 мл 50086 | 897 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Vinzer Mini 50086
Ціни на Vinzer Mini 50086 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Mini 50086 | від 861 грн. | 31 пропозиція | ||
Vinzer Mini 50087 | від 940 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →