Каструля Vitrinor Dolomiti 1105732
Vitrinor Dolomiti 1105732 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Dolomiti 1105732
Усі ціни 8 →Каструля Vitrinor Dolomiti, висока з кришкою, сіра, 16 см, 2 л (1105732) | 749 грн. |
Каструля Vitrinor Dolomiti 16 см 2 л (1105732) | 713 грн. |
Кастрюля Vitrinor Dolomiti 16 см 2 л (1105732) | 713 грн. |
Vitrinor Dolomiti 16 см (1105732) Dolomiti16см(1105732) | 749 грн. |
Vitrinor VR-1105732 | 936 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →