Вок Vitrinor Dolomiti 2108170 28 см графіт
Vitrinor Dolomiti 2108170 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Dolomiti 2108170 28 см графіт
Усі ціни 13 →Сковорода Vitrinor Wok Dolomiti, 28 см (2108170) | 748 грн. |
Vitrinor Wok Dolomiti d28см (2108170) | 713 грн. |
Vitrinor DOLOMITI 28 см (2108170) DOLOMITI28см(2108170) | 749 грн. |
Vitrinor VR-2108170 | 936 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →