Каструля Krauff Lokka 26-242-032
Фото 13 |
Krauff Lokka 26-242-032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Lokka 26-242-032
Усі ціни 10 →Каструля Krauff Lokka зі скляною кришкою 2.1 л (25857) | 890 грн. |
Кастрюля Krauff Lokka со стеклянной крышкой 2.1 л (25857) | 890 грн. |
Krauff 26-242-032 | 850 грн. |
Каструля Krauff Lokka 2.1 л (26-242-032) | 640 грн. |
Каструля з кришкою Krauff Lokka 26-242-032 16 см 2.1 л | 933 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Krauff Lokka 26-242-032
Ціни на Krauff Lokka 26-242-032 |
---|---|---|---|---|
Krauff Lokka 26-242-032 | від 640 грн. | 12 пропозицій | ||
Krauff Lokka 26-242-033 | від 705 грн. | 12 пропозицій | ||
Krauff Lokka 26-242-034 | від 765 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →