Каструля RiNGEL Fusion RG-2020-16 (6733716)
Фото 4 |
RiNGEL Fusion RG-2020-16 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Fusion RG-2020-16
Усі ціни 21 →Каструля Ringel Fusion 16 см 1.9 л (RG 2020-16) | 971 грн. |
Кастрюля Ringel Fusion 16 см 1.9 л (RG 2020-16) | 971 грн. |
Кастрюля с крышкой Ringel Fusion 1,9 л RG 2020-16 | 1 022 грн. |
Кастрюля RINGEL Fusion 16 см 1.9л 6 733 716 | 683 грн. |
Кастрюля RINGEL FUSION 16 см 1.9л (RG 2020-16) RG 2020-16 | 822 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації RiNGEL Fusion RG-2020-16
Ціни на RiNGEL Fusion RG-2020-16 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Fusion RG-2020-16 | від 683 грн. | 26 пропозицій | ||
RiNGEL Fusion RG-2020-18 | від 850 грн. | 21 пропозиція | ||
RiNGEL Fusion RG-2020-20 | від 953 грн. | 18 пропозицій | ||
RiNGEL Fusion RG-2020-22 | від 1 074 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →