Сковорідка Vitrinor K2 2108005 26 см
Vitrinor K2 2108005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor K2 2108005 26 см
Усі ціни 12 →Сковорода Vitrinor K2, 26 см (2108005) | 600 грн. |
Vitrinor K2 d26см (2108005) | 570 грн. |
Vitrinor VR-2108005 | 702 грн. |
Сковорода Vitrinor K2 26 см (2108005) | 600 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Vitrinor K2 2108005
Ціни на Vitrinor K2 2108005 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor K2 2108001 18 см | від 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108002 20 см | від 432 грн. | 11 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108003 22 см | від 448 грн. | 11 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108004 24 см | від 509 грн. | 21 пропозиція | ||
Vitrinor K2 2108005 26 см | від 570 грн. | 14 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108006 28 см | від 618 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →