Сковорідка Vitrinor K2 Rojo 1105727 24 см червоний
Фото 9 |
Vitrinor K2 Rojo 1105727 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor K2 Rojo 1105727 24 см червоний
Усі ціни 8 →Набір сковорідок Vitrinor Magefesa K2 Red (1105727) | 780 грн. |
Набір сковорідок Vitrinor K2 Red 20/24 см (1105727) | 846 грн. |
Набор сковородок Vitrinor K2 Red 20/24 см (1105727) | 846 грн. |
Vitrinor 1105727 | 1 076 грн. |
Набір сковорідок Vitrinor K2 Red 2 шт. 20 і 24 см (1105727) | 780 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →