Тажин Vitrinor Magefesa 2106727 26 см червоний
Vitrinor Magefesa 2106727 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Magefesa 2106727 26 см червоний
Усі ціни 6 →Таджин Vitrinor Magefesa, з кришкою, 26 см (2106727) | 1 160 грн. |
Vitrinor VR-2106727 | 1 565 грн. |
Таджин Vitrinor CERISE PIERRE 26 см (2106727) | 1 160 грн. |
Таджин d=26 см Vitrinor VR-2106727 | 1 716 грн. |
Тажин (таджин) емальований Vitrinor 26 см (2106727) | 1 674 грн. |
Таджин d=26 см Vitrinor VR-2106727 | 1 519 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →