Сковорідка Vitrinor Parma 1101878 26 см сірий
Vitrinor Parma 1101878 |
|
Решітка для фритюру в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Parma 1101878 26 см сірий
Усі ціни 9 →Сковорода-фритюрниця Vitrinor Parma, 26 см (1101878) | 720 грн. |
Фритюрниця-сковорода Vitrinor Parma d26см (1101878) | 684 грн. |
Фритюрница-сковорода Vitrinor PARMA d26см (1101878) | 684 грн. |
Vitrinor VR-1101878 | 861 грн. |
Сковорода-фритюрниця Vitrinor Parma 26 см (1101878) | 600 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →