Душова кабіна Volle Nemo 10-22-170 89x89 ліва
Фото 3 |
Volle Nemo 10-22-170 L 89x89 ліва 89x89 права |
|
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Nemo 10-22-170 89x89 ліва
Душова кабіна Volle NEMO 90x90 10-22-170Lglass + Душова система прихованог | 28 810 грн. |
Душова кабіна Volle NEMO 90x90 10-22-170Lglass + Душова система з термоста | 27 305 грн. |
Душова кабіна Volle NEMO 90x90 10-22-170Lglass | 24 244 грн. |
Модификації Volle Nemo 10-22-170
Ціни на Volle Nemo 10-22-170 |
---|---|---|---|---|
Volle Nemo 10-22-170 89x89 ліва | від 24 244 грн. | 3 пропозиції | ||
Volle Nemo 10-22-170 89x89 права | від 24 244 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →