Витяжка VENTOLUX Punto 52 WH 900 PB PC білий
Фото 5 |
VENTOLUX Punto 52 WH 900 PB PC білий 2022 рікпотужна |
|
Біла кухонна витяжка виробництва VENTOLUX - це рішення середнього цінового сегмента, яке повністю вбудовується в кухонну шафу. Відповідно, модель буде непомітна для оточуючих і вплине на інтер'єр кухні. Ширина корпусу складає 52.5 см, тому оптимальний тандем прилад створить з відносно невеликими варочними поверхнями: компактними 4-конфорочними або будь-якими панелями на 3 та 2 конфорки.
Витяжка VENTOLUX Punto 52 WH 900 PB PC отримала досить потужний 130-ватний мотор, що забезпечує продуктивність 900 м³/год. Користувачам запропоновано звичний набір із трьох швидкостей роботи на вибір, а вони впливають не тільки на інтенсивність всмоктування диму, а й на рівень шуму (він на максимальних оборотах досягає 64 дБ). Захистити двигун від жиру та кіптяви повинен комплектний багатошаровий фільтр із алюмінію, який легко знімається для миття. Ще однією фішкою моделі виступає пара світлодіодних лампочок для додаткового освітлення зони приготування їжі. Також варто відзначити, що у продажу зустрічаються й інші колірні варіації приладу, у тому числі чорна та срібляста (під нержавіючу сталь).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Punto 52 WH 900 PB PC білий
Усі ціни 20 →Ventolux Ventolux PUNTO 52 WH (900) PB PC 5859 | 3 999 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux PUNTO 52 WH (900) PB PC | 3 999 грн. |
VENTOLUX PUNTO 52 WH (900) PB PC | 3 999 грн. |
VENTOLUX PUNTO 52 WH (900) PB PC | 3 879 грн. |
Модификації VENTOLUX Punto 52 WH 900 PB PC
Ціни на VENTOLUX Punto 52 WH 900 PB PC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Punto 52 WH 900 PB PC білий | від 3 879 грн. | 24 пропозиції | ||
VENTOLUX Punto 52 X 900 PB PC нержавіюча сталь | від 4 199 грн. | 25 пропозицій | ||
VENTOLUX Punto 52 BK 900 PB PC чорний | від 3 959 грн. | 22 пропозиції |