Духова шафа Whirlpool AKZ9 6240 IX
Відео 1Фото 9 |
Whirlpool AKZ9 6240 IX 2021 рікзахист від дітей нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AKZ9 6240 IX
Усі ціни 13 →Духовка електрична Whirlpool AKZ9 6240 IX | 15 252 грн. |
Whirlpool AKZ9 6240 IX духовка 73 л, 6th Sense Absolute, Каталітична, Зйом | 14 525 грн. |
Духова шафа електрична Whirlpool AKZ9 6240 Ix | 14 757 грн. |
Духовой шкаф электрический Whirlpool AKZ9 6240 Ix | 14 743 грн. |
WHIRLPOOL AKZ9 6240 IX | 14 525 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Whirlpool AKZ9 6240 IX
Ціни на Whirlpool AKZ9 6240 IX |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 6240 IX | від 14 199 грн. | 13 пропозицій | ||
Whirlpool AKZ9 6240 NB | від 11 040 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →