Пральна машина Whirlpool FFD 9458 BV білий
Фото 7 |
Whirlpool FFD 9458 BV білий білий сріблястий |
|
Модель відрізняться кольором люка: FFD 9458 BV — чорний, FFD 9458 BSV — чорний з сріблястою кромкою.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool FFD 9458 BV білий
Усі ціни 10 →Пральна машина автоматична Whirlpool Ffd 9458 Bsv | 26 044 грн. |
Whirlpool FFD 9458 BSV PL | 16 410 грн. |
Пральна машина автоматична Whirlpool FFD 9458 BSV | 22 599 грн. |
Пральна машина WHIRLPOOL FFD 9458 BSV PL | 21 070 грн. |
Whirlpool FFD 9458 BSV PL | 19 200 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Whirlpool FFD 9458 BV
Ціни на Whirlpool FFD 9458 BV |
---|---|---|---|---|
Whirlpool FFD 9458 BV білий | від 16 410 грн. | 10 пропозицій | ||
Whirlpool FFD 9458 SBSV сріблястий | від 24 299 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →