Смартфон Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC
Відео 45Фото 25 |
«Народний» смартфон зі збалансованими характеристиками з бюджетної ліги мобільних пристроїв. «Фішка» конкретно цієї моделі прописана безпосередньо в імені — смартфон несе на борту чип NFC для можливості здійснення безконтактних платежів. Внутрішня архітектура Xiaomi Redmi 9C NFC побудована на базі восьмиядерного чипсета MediaTek Helio G35 і підкреслена 3/64 ГБ пам'яті. Головну роль у зовнішньому вигляді апарата виконує IPS-екран з розмірами по діагоналі 6.53 дюймів і роздільною здатністю HD+ (1600х720 пікселів).
У верхній частці дисплея видніється краплеподібний виріз під об'єктив 5 МП селфі-камери. Основний модуль камери смартфона використовує у справі тріо датчиків зображення: 13 МП ведучий, 2 МП макрооб'єктив і 2 МП сенсор для розмиття фону в портретному режимі. Традиційно сильна сторона смартфонів Xiaomi — час автономної роботи. Модель отримує живлення від акумулятора ємністю якраз 5000 мАгод і «живе» на одному заряді батареї два повних дні (в режимі середньозважених навантажень).
Купити Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC
Усі ціни 18 →Xiaomi Redmi 9C 2/32GB Twilight Blue | 2 799 грн. |
Xiaomi Redmi 9C 2/32GB Midnight Gray M2006C3MNG | 3 399 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 9C NFC 2/32GB Aurora Green | 3 610 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 9C 2/32Gb Twilight Blue Global | 3 649 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 9C 2/32Gb Blue | 3 548 грн. |
11 15 15 22 |
телефон купувався для користування мами та чесно відживши свої два роки. не те щоб це шикарний термін, але всі думаю вже привыкли, що ксяомі довше не живуть. апарат простий, невибагливий, для батьків/бабусь те що треба. наявність nfc - мама підключила всі свої картки і вільно користувалася навіть закордоном, не знаю чому всі пишуть, що nfc у цьому телефоні не працює.
подобається розмір екрану - можна спокійно дивитись відео на ютубі, фільми, грати в невибагливі ігри і все дуже добре видно. якравість навіть на сонці не підводила, що для бюджетного телефону вау)) батарея тримає день, правда комплектною зарядкою заряджався телефон ну дуже довго (2-3 години). яскравий корпус і велике різноманіття чохлів не могли не радувати. у цьому плані ксяомі не відстають)) не дуже радував блок камер, хоч їх і аж 3, але більш-менш якісна лише одна. фронтальна камера теж досить каламутна, а в темноті то і взагалі кошмар. але це бюджетник, а не камерофон, тож прощається))
через 2 роки після початку користування почав дуже сильно гальмувати, не допомігло навіть скидання налаштувань до заводських. періодично сам перезавантажувався чи просто тух екран під час розмови, що навіть трубку покласти не можеш. це звичайно і призвело до купівлі нового телефону, адже цим вже дуже важко було користуватися. Юлія Т: користуюся Xiaomi Redmi 9C NFC 32GB більше року |
Користуюсь півроку. Нічого Підлагоджує, кладе конкретно stas kalny: користуюся Xiaomi Redmi 9C NFC 32GB кілька місяців |
Приберіть його з продажу взагалі [censored] цілковите нічого не тягне кладе все навіть у меню просто сидиш і кладе, навіть до заводських закидав не допомогло, купував новим в офіційному магазині, користуюсь вже більше ніж пів року Батарея Все інше Денис: користуюся Xiaomi Redmi 9C NFC 32GB кілька місяців |
Модификації Xiaomi Redmi 9C
Ціни на Xiaomi Redmi 9C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC | від 2 799 грн. | 18 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / NFC | від 3 544 грн. | 27 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC | від 3 499 грн. | 45 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 128 ГБ / 4 ГБ / NFC | від 5 049 грн. | 45 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 128 ГБ / 4 ГБ / без NFC | від 4 839 грн. | 23 пропозиції |