Літня шина Yokohama Advan Sport V103 275/40 R20 106Y Porsche
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V103 275/40 R20 106Y Porsche 275/40 R20 106 Y 275/40 R20 106 Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V103 275/40 R20 106Y Porsche
Yokohama Advan Sport V103 275/40 R20 106Y XL N0 | 6 580 грн. |
Летние шины Yokohama Advan Sport V103 275/40 ZR20 106Y XL N0 1000862883 | 8 539 грн. |
Шини Yokohama Advan Sport V103 275/40 ZR20 106Y XL N0 | 12 480 грн. |
Yokohama Advan Sport V103 275/40 R20 106Y RPB N0 XL | 8 680 грн. |
1 0 3 12 |
225/45R17 Yokohama Advan Sport V103 91W MO. Гарне зчеплення в суху та мокру погоду. Досить тихі та комфортні, але шум сильно залежить від якості асфальту. В екстремальних режимах веде себе передбачувано. Хороше зчепленняВідмінна керованістьДостатньо комфортні для спортивних шин Поки не виявив користуюся Yokohama Advan Sport V103 245/40 R18 97Y більше року |
Показано 1 з 21 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V103 275/40 R20 106Y Porsche
Ціни на Yokohama Advan Sport V103 275/40 R20 106Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V103 275/40 R20 106Y | від 10 450 грн. | 2 пропозиції | ||
Yokohama Advan Sport V103 275/40 R20 106Y Porsche | від 6 580 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →