Зимова шина Yokohama Ice Guard IG35 255/60 R18 112T
Відео 7Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Ice Guard IG35 255/60 R18 112T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Ice Guard IG35 255/60 R18 112T
Усі ціни 11 →Yokohama Ice Guard IG35 255/60 R18 112T XL | 7 150 грн. |
Yokohama Ice Guard IG35 (255/60R18 112T) | 6 777 грн. |
Yokohama IceGUARD IG35 255/60 R18 112T XL (под шип) | 7 020 грн. |
Yokohama Ice Guard IG35 255/60 R18 112T 46143 | 7 170 грн. |
Шины Yokohama Ice Guard IG35 255/60 R18 112T XL | 7 150 грн. |
ще 6 пропозицій
5 6 18 26 |
Шина відмінна купив випадково після покупки авто довелося купувати гуму і не помилився з2010 і досі їжу і не натішуся і шипи майже всі цілі Тримає трасу чудово як влітку На асфальті шумна на шипах користуюся Yokohama Ice Guard IG35 175/70 R13 82T більше року |
Показано 1 з 71 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Рекомендуємо