Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   ZF

Литий диск ZF FE137 6,5x17/5x114,3 ET40 DIA67,1

Фото - Диск ZF FE137 (6,5x17/5x114,3 ET40 DIA67,1)
Фото 5
Порівняти ціни 3 →
Діаметр (R):17 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм
ЦО (DIA):67.1 мм
Виліт (ET):40 мм
в списокмої списки
Модифікації ZF FE137 1
Характеристики
ZF FE137 6,5x17/5x114,3 ET40 DIA67,1
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
67.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий з чорним
Дата додавання на E-Katalog
травень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Де купити ZF FE137 6,5x17/5x114,3 ET40 DIA67,1

Диск ZF FE137 BMF R17 W6,5 PCD5x114,3 ET40 DIA67,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 679 грн.

ZF FE137 6.5x17 5x114.3 ET40 DIA67.1 BMF

Autokush.com.uaЗ нами 9 років (Львів)
Поскаржитись
5 410 грн.

Диск ZF FE137 6.5x17 5x114.3 ET40 DIA67.1 BMF

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
5 788 грн.

Динаміка цін на ZF FE137 6,5x17/5x114,3 ET40 DIA67,1