Литий диск Zorat 610 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6
Фото 3 | від 2 699 до 3 237 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Zorat 610 18
Характеристики
Zorat 610 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 610 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6
Сортувати
Литые диски ZW 610 R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6 (BP) 1000248139 | 3 019 грн. |
Диски ZW 610 5,5x13 4x98 ET25 DIA58,6 (BP) | 2 857 грн. |
ZW 610 (R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6) BP | 2 873 грн. |
Zorat Wheels 610 5.5x13 4x98 ET25 DIA58.6 BP | 3 010 грн. |
Zorat Wheels 610 5.5x13 4x98 ET25 DIA58.6 BP | 3 107 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі