Литий диск Zorat BK5730 8,5x18/5x120 ET38 DIA74,1
від 6 201 до 7 590 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat BK5730 3
Характеристики
Zorat BK5730 8,5x18/5x120 ET38 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5730 8,5x18/5x120 ET38 DIA74,1
Сортувати
Литые диски ZW BMW (BK5730) R18 W8.5 PCD5x120 ET38 DIA74.1 (GP) 1001848439 | 6 468 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5730(707) R18 W8.5 PCD5x120 ET38 DIA74.1 GP | 6 663 грн. |
ZW BK5730(707) 8,5x18/5x120 D74,1 ET38 GP | 6 386 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5730(707) (R18 W8.5 PCD5x120 ET38 DIA74.1) | 7 261 грн. |
ZW BK5730 (R18 W8.5 PCD5x120 ET38 DIA74.1) GP | 6 624 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі