Відеокарта Asus GeForce RTX 4080 ProArt 16GB (PROART-RTX4080-16G)
Фото 14 |
Asus GeForce RTX 4080 ProArt 16GB 16 ГБ / 2535 МГц16 ГБ / 2625 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4080 ProArt 16GB
Усі ціни 20 →Asus ProArt GeForce RTX 4080 16384MB (PROART-RTX4080-16G) OEM PROART-RTX40 | 61 835 грн. |
Відеокарта GF RTX 4080 16GB GDDR6X ProArt Asus (PROART-RTX4080-16G) Bulk P | 55 650 грн. |
Відеокарта Asus Nvidia GeForce PROART-RTX4080-16G Ua | 56 004 грн. |
Видеокарта Asus Nvidia GeForce PROART-RTX4080-16G Ua | 55 466 грн. |
Видеокарта GF RTX 4080 16GB GDDR6X ProArt Asus (PROART-RTX4080-16G) (BULK) | 57 963 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4080 ProArt 16GB
Ціни на Asus GeForce RTX 4080 ProArt 16GB |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4080 ProArt 16GB | від 53 585 грн. | 20 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4080 ProArt 16GB OC | від 52 500 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →